X
esEspañolenInglés
Menu
X

Natychmiastowe nagrody w niezwykłej automacie Beer Fest online.

Na oficjalnej stronie internetowej http://austriawin24.at niezmiennie cieszą się popularnością wśród turystów najnowsze gry automaty za intuicyjny gameplay i częste wygrane. Szczególnie kochany przez graczy klasyczne automaty z sietes, na przykład, Lucky 7 i loterii automaty, jak gniazdo Beer Fest. Poczuć ducha i entuzjazm święta piwa, spróbować szczęścia, i po prostu zobacz na zabawnych postaci w grze Święto Piwa w klubie gier za darmo, lub dodać do przyjemności nagrody online kasyno w grze na pieniądze.

Opis online wakacje w automacie Beer Fest

Na ekranie automatu Festiwal Piwa se abrirán mutuamente jasny kolorowy namiot. Cewki zastąpione kartami do wyboru trzy opcje loterii. W dolnej części ekranu znajduje się panel sterowania gniazdo, utrzymane w formie barze zawody z pompami. Lewy pomaga regulować wielkość dziennych, prawy informuje o wygranych, a centralny pomaga wybrać grę i usług karty zdrapki w mini-grach.

Gry w gnieździe Beer Fest na oficjalnej stronie kasyna

  1. Runda Piwa All Round przenosi gracza do stołu z dwoma competidor amatorów piwa. Między nimi pyszni dziewczyna w bawarskim stroju narodowego z gorsetem, bez przerwy, wypełniająca kieliszki. W grze należy umieścić na jednej z fortachón. Jeśli nie zawiedzie, to wypłata raz w całości zasili konto gracza;
  2. Taka ilość piwa potrzebuje dobrej mięsnej przekąski. W grze Munchies trzeba znaleźć pod osłonami takie same kulinarne arcydzieła, zapewniając tym nagroda;
  3. Po koniecznie trzeba sacudidas wypite i zjedliśmy w nowej grze Table Dancing. Przystojny tancerz tańczyć w jednym z czterech mocno przewróconych stołów. Ten, który wszystko wytrzyma de rodillas wielkiego faceta, przyniesie wygraną gracz na Święcie Piwa w klubie gier.

Aby w pełni poczuć atmosferę Festiwalu Piwa, można uruchomić urządzenie Beer Fest na pełny ekran.